Details en prijsberekening van Hotel Doganay5 sterren
Hotel Doganay Alanya zwembad
Hotel Doganay 5 sterren Alanya - Turkije
Het ultra all inclusive Hotel Doganay in het zonnige Alanya in Turkije heeft een privéstrand, een waterpark, nette kamers, heerlijk eten en een kinderclub met een leuk animatieteam. Dit 5-sterren hotel is zeer compleet.
De prijzen van de beschikbare vakanties worden nu opgehaald

v.a.
429,- p.p.
23 okt | 8 dagen | 2 p
Hotel Doganay Alanya zwembad Super glijbanen van Hotel Doganay in Alanya, Turkije Hotel Doganay Alanya zwembad Doganay Hotel Alanya Glijbaan Direct aan het strand Doganay hotel Alanya. Doganay hotel Alanya. Doganay Hotel Alanya Zwembad Ingang Doganay hotel Alanya. Doganay Hotel Alanya Garden Tuin Doganay hotel Alanya. Overzicht Doganay hotel Alanya. Aquapark Doganay hotel Alanya. Iterieur Doganay hotel Alanya. Receptie Doganay hotel Alanya. Grote zwembad Doganay hotel Alanya. Zwembad Doganay hotel Alanya. Hotel Doganay Alanya restaurant Openbuffet Coktailbar Doganay hotel Alanya. Coktailbar Doganay hotel Alanya. Zwembad met glijbaan familiekamer Hotel Doganay Alanya kamerfoto Hotel Doganay Alanya Kamer in het Hotel Doganay Alanya Slaapkamer Hotel Doganay Alanya Kidsclub Doganay hotel Alanya. Kinderbad Hotel Doganay Alanya Treintje in Hotel Doganay Alanya Doganay Hotel Alanya Kids Raften Doganay hotel Alanya. Jeepsafari Doganay hotel Alanya. Snorkelen Doganay hotel Alanya. Disco Doganay hotel Alanya. Hamam Hotel Doganay Alanya Doganay Hotel Alanya Spa&Wellness Doganay Hotel Alanya Spa&Wellness Doganay Hotel Alanya Spa&Wellness Hotel Doganay Alanya Massage Doganay Hotel Alanya Fitness
Hotel Doganay*****

Het ultra all inclusive Hotel Doganay in Alanya aan de Turkse kust heeft alles voor een perfecte kindervakantie, voor zowel uw kinderen als uzelf. Dit hotel staat bekend om haar vriendelijke service, lekker eten en goed verzorgde kamers en faciliteiten. Het animatie team verzorgt de hele dag door tal van activiteiten.

Voor de kinderen zijn er overdag allerlei spelletjes in Hotel Doganay en er is een leuke kinderclub. In het zwembad kunnen de kleinsten veilig zwemmen in het aparte kindergedeelte. En ook in de verschillende restaurants is er aan de kinderen gedacht. Eerdere gasten zijn erg te spreken over het heerlijke eten, ook voor kinderen.

De hele dag kunt u genieten van de ultra all inclusive formule in de verschillende bars en restaurants, met snacks, afternoontea en het buffetontbijt, lunch- en diner. Naast het hoofdrestaurant is er een Turks, Vis en Internationaal restaurant.

Hotel Doganay is van alle gemakken voorzien met winkeltjes, een internetcafé, een dokterspost, een theater en de verschillende restaurants. Het animatieteam heeft ook voor volwassenen een leuk programma met beachvolleybal, basketball, aerobics en verschillende watersporten. In het Wellnesscenter is een sauna, haman en Turks bad voor u beschikbaar.

Alle kamers in Hotel Doganay hebben airconditioning, televisie, telefoon, een kluisje en een balkon met zitje. In de ruime familiekamers is er een extra slaapkamer en een babybedje op aanvraag beschikbaar. De kamers worden dagelijks schoongemaakt en bedlinnen en handdoeken worden drie per week. Ook bij het zwembad zijn badlakens voor u beschikbaar.

Vanuit Hotel Doganay loopt u zo naar het altijd zonovergoten zandstrand van Alanya, waar het hotel een privéstrand heeft voor haar gasten. Ook een bezoekje aan de stad Alanya is een echte aanrader. Vier keer per dag gaat er een gratis shuttlebusje van het hotel naar Alanya, op 7 kilometer afstand. Dit vroegere vissersstadje is uitgegroeid tot een gezellige, toeristische badplaats met vele winkeltjes, restaurants en bezienswaardigheden, zoals de haven en het Ottomaanse kasteel.

Het ultra all inclusive Hotel Doganay staat garant voor een perfect goed verzorgde kindervakantie.

Prijsberekening en boeking
100% Laagste Prijsgarantie 

Prijzen inclusief vroegboekkorting

Vliegen op Alanya Gazipasa Airport?

Bel ons: 070 388 77 88

Lid ANVR en SGST

----------------------------------
Heenvlucht18 mei 201205.40 - 10.25
Terugvlucht25 mei 201220.40 - 23.55
(Vluchttijden onder voorbehoud)
1 x Voordeelkamer, Ultra All-Inclusive
Voordeelkamer
  • Min. 2 personen (min. 2 volwassenen), max. 3 volwassenen + 1 kind
  • Beperkte beschikbaarheid
  • Als standaardkamer, echter ligging, inrichting en grootte kan afwijken
Totale reissom voor:1090,-
1 x Standaardkamer, Ultra All-Inclusive
Standaardkamer
  • Min. 2 personen (min. 2 volwassenen), max. 3 volwassenen + 1 kind
  • Comfortabel ingericht
  • Balkon met zitje
  • Zeezicht /zijzeezicht
  • Airconditioning
  • Huurkluisje
  • Telefoon
  • Satelliet-tv
  • Badkamer met bad, douche, toilet en föhn
  • Waterkoker
  • Minibar
Totale reissom voor:1118,-